home Registrace ubytovatele


Děkujeme, že chcete přijmout poutníky do svých domovů!
Účastníci setkání budou ubytování v rodinách českobudějovických farností a sborů. Registrovanému účastníkovi zašleme kontaktní údaje rodiny, ve které bude ubytován, aby s ní mohl ještě před příjezdem domluvit podrobnosti (kdy a kam přijít, zda je nutné si s sebou vozit spací pytel apod.). Hostitelé přijmou účastníky setkání, aniž by cokoliv čekali na oplátku. Rodiny přijímají buď ženy, nebo muže.

Hostitelské rodiny
Důležitou součástí pouti důvěry je také zážitek přijetí a pohostinnosti. Aby bylo možné Dny důvěry v Českých Budějovicích uspořádat, musíme najít dostatek rodin, které by byly ochotné mladé lidi na dvě noci ubytovat. Není potřeba mnoho: 2 metry čtvereční na zemi a 2 snídaně. Přes svou jednoduchost mohou taková setkání zanechat hluboký dojem a právě gesto přijetí mladých poutníků hostitelskými rodinami bývá často nejsilnějším zážitkem celého setkání.
Co musí hostitel udělat?
Zajistit pro své hosty snídani v sobotu a v neděli (18. a 19. listopadu) a poskytnout jim místo na spaní. Hosté si mohou přivézt spací pytle a karimatky, pokud je to nutné. Pro ty účastníky, kteří ze zdravotních důvodů nemohou spát na zemi, se budeme snažit najít rodiny, které je mohou přijmout. Pokud tedy můžete poskytnout pro jednoho či více účastníků ubytování na posteli, uveďte to prosím v registraci.
Jak se dozvím, kdo bude u mě ubytován?
V průběhu října a listopadu přidělíme každému registrovanému účastníku hostitele, u kterého bude ubytován. Hostiteli pošleme kontaktní údaje účastníka a účastníkovi kontaktní údaje hostitele, aby se mohli předem domluvit na podrobnostech (kdy a jak se sejdou, zda si účastník má přivézt spací pytel a karimatku apod.).

Děkujeme, za Vaši ochotu!

Registrační formulář:
U nás doma
kouříme
máme zvíře (kočku,psa)
mluvíme německy
Následující potvrzení může klást doplňující otázky v novém okně:


arrow_back