add_shopping_cart Registrace dobrovolníka

Těšíme se na Tebe!

Budeme od Tebe potřebovat nějaké informace, díky kterým Tě dokážeme co nejlépe zařadit do služby podle Tvých darů a schopností, aby Dny důvěry v Českých Budějovicích byly pro Tebe opravdu skvělým zážitkem.

Obecné informace se hlavně týkají omezení (ubytování, alergie na chlupy; alergie na určité pokrmy atd.). Pokud bys rád/a bydlela s někým známým, připiš nám to prosím do Dalších informací. Můžeme zkusit Tě společně ubytovat, ovšem není to 100%. Vše důležité, co nám chceš napsat, nám napiš prosím do kolonky "Další informace ohledně Tvé účasti ".

Hledáme lidi do různých služeb: recepce, organizace ubytování, tisk (propagace akce), stravování (vydávání jídel a svačin), starost o hosty-lektory, výzdoba, technika (ozvučení). 

Pokud se chcete zúčastnit pouze veřejného programu v sobotu večer, tak není třeba se registrovat.
Aktualizace 10. 11.: Registrace jídla byla již uzavřena, protože jsme potřebovali objednat obědy v jídelně. Registrace ubytování bude uzavřena 14. 11. ve 23:59.
Aktualizace 15. 11.: Registrace ubytování bude uzavřena až 15. 11. ve 23:59. Ostatní registrace bude uzavřena 16.11. ve 12:00. Pokud chcete někdo dobjednat jídlo, tak je možné, že několik porcí zbude. Napište prosím na email organizace(zavinac)dnyduvery.cz a žádosti v došlém pořadí vyhodnotíme.
Aktualizace 16. 11.: Registrace byla uzavřena. Omezený počet účastníků se bude moci zaregistrovat ještě přímo na registraci. V případě dotazů se na nás můžete obrátit ma emailu organizace@dnyduvery.cz. Během setkání (od pátečních 16:00 ) budeme k dosažení i na telefonu +420 735 522 326.Děkujeme za Tvou pomoc!

arrow_back